Home artykuly Jakie skutki uboczne niesie za sobą impotencja?

              Niektóre ze skutków ubocznych problemów z erekcją są bardzo oczywiste, jednakże inne z nich pozostają ukryte głęboko w ludzkiej psychice i wiele osób dotknięte tą chorobą nie zdaje sobie sprawy z nich obecności. Zacznijmy od tych, które widoczne są na pierwszy rzut oka, a raczej, które najbardziej dotykają osobę z impotencją.

Bardzo ważnym elementem związku jest życie intymne, które odbywa się za zamknięty drzwiami sypialni, w związku z tym nikt z otoczenia nie zdaje sobie sprawy z trudności, które mają miejsce w sypialni tak wielu par.

Członek odmawia wzwodu, co jest ściśle związane z małym ciśnieniem krwi. Jest to sytuacja krępująca zarówno dla mężczyzny, jak również dla jego partnerki, która automatycznie zaczyna szukać winy w sobie, w swoim ciele oraz w związku. Życie intymne przestaje istnieć, co prowadzi do kłótni, awantur, nieporozumień, budowania złych relacji między partnera i z reguły w efekcie tego dochodzi do rozstania.

Jednakże nie musi się tak stać, związki z długim stażem powinny być na tyle blisko ze sobą – tutaj oferta kamagry, aby móc porozmawiać o tego typu problemach oraz spróbować zaradzić sobie z dolegliwością, która spotkała mężczyznę, a w razie konieczności odwiedzić lekarza specjalistę.

Kolejnym skutkiem ubocznym jest wpływ problemów z erekcją na psychikę mężczyzny, w pierwszej kolejności następuje znaczny spadek samopoczucia, gdyż mężczyzna potrzebuje seksu bardziej niż się do tego przyznaje, albo bardziej niż mają to w genach kobiety. Następnie zły humor przeradza się w spadek własnej wartości, a więc nawet mężczyzna, który przed rozpoczęciem choroby był zadowolonym z siebie, szczęśliwym człowiekiem przestaje patrzeć na siebie w ten sam sposób.

Spadek własnej wartości zaczyna oddziaływać na życie zawodowe chorego, a więc w zależności od rodzaju wykonywanej pracy wykazuje on znacznie mniejszy zapał do działania, ogólne otępienie oraz brak energii. To tylko niektóre z dolegliwości, które powinny skłonić osobę dotknięta problemami z erekcją do wizyty u lekarza oraz poradzeniem sobie z tym.

Leave a Reply