Home artykuly Zrzucanie zbędnych kilogramów, dlaczego warto?

zbedne kilogramy           W dzisiejszych czasach na każdym kroku zostaje promowana szczupła sylwetka. Szczupłe modelki oraz piosenkarki wyginają swoje piękne ciała na okładkach magazynów, każda reklama zawiera piękne, osoby o jeszcze piękniejszych ciałach, firmy, teledyski, kino… wszędzie widać rozmiar XS. Jednakże zrzucenie zbędnych kilogramów jest przede wszystkim związane ze zdrowiem.

Masa ciała,  która de fakto jest po prostu tłuszczem nie jest potrzebna człowiekowi w żadnym wypadku, a wręcz przeciwnie odpowiada za wiele chorób, wśród których wyróżniamy cukrzycę, problemy z wątrobą oraz sercem, brak kondycji i można by jeszcze wymieniać przez długi czas. Jednakże pozbycie się zbędnego balastu umożliwi łatwiejsze wykonywanie chociażby czynności życia codziennego, gdzie wchodzenie po schodach nie będzie już wysiłkiem na miarę olimpijczyka, a czynnością wykonywaną automatycznie.

Mniejsza waga – zdrowsze ciało, a jak mówi słynne przysłowie „w zdrowym ciele, zdrowy duch”. Lepsze samopoczucie związane z mniejszą wagą wpływa również na większy wybór odnośnie garderoby, gdyż szczuplejsze ciało prezentuje się dobrze zarówno w obcisłych ubraniach, jak również tych mniej dopasowanych. Zmiana diety i lek na potencje Cialis na mniej kaloryczną, zawierającą mniej cukru oraz tłuszczu odbije się na lepszym samopoczuciu, a jeśli doda się do tego trening to wytwarzane endorfiny pozwolą danej osobie przenosić mury i pokonać wszelkie problemy, które stawia przed nią życie.

Pozbycie się zbędnego balastu w postaci wagi odbije się również w sposób pozytywny na relacji w związku, która wzmocni się, a osobom, którym dotychczas nie udało się znaleźć drugiej połówki będą miały na to większe szanse, gdyż osoba o szczupłej sylwetce promieniuje pewnością siebie, a co za tym idzie, przyciąga do siebie wzrok innych osób, dzięki czemu jej życie może zmienić się diametralnie i to w najbardziej nieoczekiwanym momencie, dlatego warto zdecydować się na krok, którym jest rozpoczęcie diety oraz treningów.

Leave a Reply